TPE Müşteri Memnuniyeti Anketi

Türk Patent Enstitüsünün sunduğu hizmetlerin kalitesinin artırılması ve geliştirilmesi amacıyla ' Müşteri Memnuniyeti Anketi' hazırlandı.

Devamı

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Koordinasyon Kurulu 13. Toplantısını TPE'de Gerçekleştirdi

Toplantı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan ASLAN ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. A. Haluk DURSUN başkanlığında yapıldı.

Devamı

2015 Yılı 'Verimlilik Proje Ödülleri' için Başvurular Başladı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına yönelik verimlilik ile ilgili çalışmalar kapsamında, her ölçekteki işletmelerin verimlilik artışlarını desteklemek ve bu alanda gerçekleştirilen projeleri teşvik etmek amacıyla her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” veriliyor.

Devamı

Türk Tasarım Danışma Konseyi Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nda Toplandı.

Toplantının açılışında konuşan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan ASLAN, tasarıma büyük önem ve değer verdiklerini, 2023 yılı hedeflerinde tasarımcıları en önemli yol arkadaşları olarak gördüklerini söyledi.

Devamı

TPE Danışma Kurulu 20. Toplantısını Gerçekleştirdi

Türk Patent Enstitüsü Danışma Kurulu 20. Toplantısını 9 Aralık 2014 tarihinde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yunus Emre KARAOSMANOĞLU Başkanlığında TPE'de gerçekleştirdi.

Devamı

Türk Patent Enstitüsü e-Devlet Kapısına Entegre Oldu

Kamu kurumlarının sunduğu hizmetlere tek noktadan hızlı ve güvenli erişim olanağı sağlama hedefi doğrultusunda oluşturulan "türkiye.gov.tr" e-Devlet Kapısına Türk Patent Enstitüsü de entegre oldu.

Devamı

Eflani Cember Bezi Coğrafi İşaret Başvurusu İlanı Resmi Gazetede Yayınlandı

'Eflani Cember Bezi' Coğrafi İşaret başvurusu ilanı 7 Aralık 2014 Pazar tarihli 29198 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı.

Devamı

Avrasya Üniversitesi'nden TPE'ye ziyaret

Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Ömer YILDIZ, Mütevelli Heyet Üyesi Av. İbrahim KESKİN, Mütevelli Heyeti Üyesi ve aynı zamanda Kızılay Başkan Yardımcısı Nihat ADIGÜZEL ve Mütevelli Heyeti Genel Koordinatörü Prof. Dr. Aşkın ASAN, TPE Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN’ı makamında ziyaret etti.

Devamı

TPE Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN Habertürk TV'ye Geleneksel Bilgi Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN Habertürk TV’ye son zamanlarda gündeme gelen genetik kaynaklar ve geleneksel bilgi konusunun sınai mülkiyet yönüyle bir değerlendirmesini yaptı.

Devamı

`Üniversitelerde Sınai Mülkiyet Bilgisinin Yaygınlaştırılması Projesi Bölge Koordinatörleri Toplantısı TPE'de yapıldı

Üniversitelerde Sınai Mülkiyet Bilgisinin Yaygınlaştırılması Projesi Bölge Koordinatörleri 3. Toplantısı, Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Asan başkanlığında gerçekleştirildi.

Devamı
Tümü
 

E-Hizmetler

Hizmetler

İstatistikler

  • İstatistikler

  • Türk Patent Enstitüsü veri tabanına kayıtlı verilerden hazırlanmaktadır.
    Patent, Marka, Endüstriyel Tasarım İstatistikleri Resmi Istatistik Programi kapsaminda hazirlanmistir.

Elektronik İmzalı Evrak Sorgulama

Bakanlığımız ve Sitelerimiz